Nasz zespół

Jesteśmy jedną małą drużyną… Codziennie razem stawiamy czoła nowym wyzwaniom, wykonując projekty Naszych klientów i zmagając się z różnymi problemami. Mimo to dbamy, aby każda wykonana przez Nas realizacja, podnosiła poprzeczkę następnej. Ciągle się rozwijamy i nie mamy zamiaru się zatrzymać!

aleksandra owidzka

Aleksandra Owidzka

Lider zespołu

Założycielka marki, projektanta mody, customerka, artystka. Podchodzę do sztuki z pasją. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. ….kocham współzałożyciela.

weronika metryn

Weronika Mertyn

Artystka

Pasjonatka hiperrealizmu, którym kieruje się przy tworzeniu swojej ulubionej formy, jaką stanowią portrety. Styl graficzny oraz „koronkowa robota” również nie są mi obce. Prywatnie studentka, psia mama oraz miłośniczka butów, dzięki czemu łączę tę pasję z pracą w Naszym zespole.

martyna lewandowska

Martyna Lewandowska

Artystka

Jest studentką wzornictwa na specjalizacji komunikacja wizualna (Politechnika Łódzka). Zajmuje się projektowaniem brandingu firm, grafik użytkowych, malowaniem ścian i obrazów na zamówienie, a także butów.

anita ruban

Anita Ruban

Artystka

Jestem studentką marketingu i w wolnym czasie uwielbiam rysować. Rysunek jest właśnie tym, co pomaga mi się wyciszyć, oderwać od otaczającego mnie świata i żyć inaczej, żyć w świecie kreatywności i nieskończonego piękna.

filip kwiatkowski

Filip Kwiatkowski

Menadżer

Założyciel marki, przedsiębiorca i marzyciel. Tworzę strony internetowe i aktywnie realizuje swoje pomysły za pomocą narzędzi dostępnych w sieci.