Nasz zespół

Jesteśmy jedną małą drużyną… Codziennie razem stawiamy czoła nowym wyzwaniom, wykonując projekty Naszych klientów i zmagając się z różnymi problemami. Mimo to dbamy, aby każda wykonana przez Nas realizacja, podnosiła poprzeczkę następnej. Ciągle się rozwijamy i nie mamy zamiaru się zatrzymać!

aleksandra owidzka

Aleksandra Owidzka

Lider zespołu

Założycielka marki, projektanta mody, customerka, artystka. Podchodzę do sztuki z pasją. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. ….kocham współzałożyciela.

weronika metryn

Weronika Mertyn

Artystka

Pasjonatka hiperrealizmu, którym kieruje się przy tworzeniu swojej ulubionej formy, jaką stanowią portrety. Styl graficzny oraz „koronkowa robota” również nie są mi obce. Prywatnie studentka, psia mama oraz miłośniczka butów, dzięki czemu łączę tę pasję z pracą w Naszym zespole.

martyna lewandowska

Martyna Lewandowska

Artystka

Jest studentką wzornictwa na specjalizacji komunikacja wizualna (Politechnika Łódzka). Zajmuje się projektowaniem brandingu firm, grafik użytkowych, malowaniem ścian i obrazów na zamówienie, a także butów.

magdalena pulawska

Magdalena Puławska

Artystka

Studentką ASP, zajmuje się haftem, szeroko pojętą tkaniną oraz wyplatniem makram, od prac realistycznych zdecydowanie lepiej czuje się w tych rysunkowych, w projektach uwielbia symbolikę i ukryte znaczenia. Uwielbia rysować robaki, grzyby i paprocie.

img 1704

Filip Kwiatkowski

Menadżer

Założyciel marki, przedsiębiorca i marzyciel. Tworzę strony internetowe i aktywnie realizuje swoje pomysły za pomocą narzędzi dostępnych w sieci.

paulina piszcz

Paulina Piszcz

Artystka

Studentka ochrony środowiska, miłośniczka zwierząt – których wyszywanie stało się początkiem hafciarskiego hobby. Uwielbia zwierzęta i wszystko co z nimi związane. Kocha wzory z motywami roślinnymi i grzybowymi.