warsztaty kultury lublin 2023

Warsztaty kultury Lublin

Nasz zespół został zaproszony przez samorządową instytucję kultury w Lublinie do przeprowadzenia warsztatów z personalizacji butów i ubrań dla dzieci i młodzieży. Wobec takiej okazji nie mieliśmy innego wyboru, więc w październiku i listopadzie pojawiliśmy się w Lublinie, wyposażeni we wszystkie niezbędne narzędzia, gotowi do pracy.

Podczas wydarzenia uczestnicy zgłębili techniki personalizacji butów i ubrań takich jak malowanie, haftowanie czy wyklejanie. Praca na profesjonalnych produktach i maszynach to było nie lada wyzwanie dla naszych podopiecznych, lecz nic nie stanęło na przeszkodzie, aby stworzyć oryginalne, trwałe i piękne prace.

Wydarzenie zostało podzielone na dwa kluczowe etapy. Pierwszym z nich był wstęp teoretyczny omawiany przez Aleksandrę, który przybliżył uczestnikom temat personalizacji, pokazał możliwości zdobień oraz wytłumaczył proces powstawania wyjątkowego projektu.

warsztaty kultury lublin swinka scaled e1708099256274

W drugiej fazie naszych zajęć, uczestnicy pod kierunkiem naszych artystek, Aleksandry i Weroniki, opracowali wizualizacje projektu. Następnie korzystając z dostępnych na warsztatach mediów, przenieśli je na przedmioty do personalizacji, aby ostatecznie zrealizować projekt, który wcześniej wymyślili.

Warsztaty przebiegały w miłej atmosferze wypełnionej muzyką i uśmiechami na twarzach. Każdy uczestnik po zajęciach wrócił do domu ze spersonalizowanym ubraniem. Nasz zespół z poczuciem satysfakcji i dumy wrócił z powrotem do Łodzi, aby dalej tworzyć niesamowite projekty dla Was.

Relacja z wydarzenia:

Daj znać jaka jest twoja reakcja po przeczytaniu tego artykułu?
Love
7
Love
Haha
11
Haha
Weary
3
Weary
Money
13
Money
Shit
1
Shit
Wooo
2
Wooo