Renowacja i customizacja obuwia

Podczas gdy wydawało by się, że malowanie butów na zamówienie jest stosunkowo nowym trendem w branży obuwniczej, to tak naprawdę istnieje już od wieków. W starożytnym Rzymie ludzie farbowali swoje ubrania i nosili sandały we własnym stylu. Co dobrze obrazuje fakt, że ludzie chcieli i nadal chcą się wyróżniać.

Buty stanowią ważną część naszej garderoby i mogą wiele powiedzieć o naszej osobowości. Ręcznie malowane buty to doskonały sposób na to, abyś mógł wrazić siebie. Możesz wybrać kolory i dowolny motyw, który Ci się podoba, a następnie przenieść go na swoje ulubione buty, dzięki czemu staną się one ciekawe i niepowtarzalne.

Poniżej znajdziesz listę wpisów, w których nasi eksperci wypowiadają się obszernie na tematy związane z renowacją i personalizacją butów. Mamy głęboką nadzieje, że pomogą Ci one odpowiedzieć na pytania, które sprowadziły Cię na tą stronę.


custom-butow-jak-zrobic-to-samemu

Custom butów (personalizacja) – jak zrobić to samemu? Podpowiadamy!

Malowanie butów, ozdabianie ich rysunkami, malowidłami i zdobienie ich na wiele sposobów cieszy się ogromną popularnością. Nie wszyscy jednak wiedzą, że tego typu personalizacja nazywana jest customem butow. To nadawanie im indywidualnego charakteru, dopasowywanie każdego detalu do własnych preferencji. Jak zacząć custom butów, a także czy warto spróbować zrobić go samemu? Podpowiadamy! Czym jest custom…
Przeczytaj artykuł Custom butów (personalizacja) – jak zrobić to samemu? Podpowiadamy!
5 rodzjow farb do malowania butow malowanie butow na zamowienie lodz - na zdjeciu znajduje sie but na zoltym tle

Najlepsze farby do malowania butów. Jakie farby wybrać do customizacji butów?

Chcesz wykonać własny custom butów, ale nie wiesz jakie farby będą do tego zadania najbardziej odpowiednie? Uwierz mi, też na początku naszej przygody z malowaniem obuwia mieliśmy z tym problem. Podczas prowadzenia naszej działalności wypróbowaliśmy najróżniejsze farby do malowania butów. Zebraliśmy spore doświadczenie w tym temacie, dlatego teraz jesteśmy w stanie podzielić się tą wiedzą,…
Przeczytaj artykuł Najlepsze farby do malowania butów. Jakie farby wybrać do customizacji butów?